Końcówka rejsów turystycznych w 2019 roku

data_2019-10-11 19:44:45 2019-10-11 19:44:45

Z każdym kolejnym dniem zmniejsza się sukcesywnie liczba osób wypoczywających na wyspie. To, że sezon turystyczny zbliża się ku końcowi widać także w kurczącej się liczbie rejsów jakie oferowane są na Krecie. Tylko do 20 października, czyli do następnej niedzieli, organizowane będą rejsy Cretan Daily Cruises na Balos oraz na wyspę Gramvousę. W tym samym terminie armator ten przestanie pływać na trasie Ierapetra - wyspa Chrissi.

Rejs na Balos

Znacznie wcześniej, bo już w najbliższy poniedziałek 14 października, zakończy się sezon rejsów na Santorini, które realizowane były przez szybkimi katamaranami Minoan Lines. Przy okazji zakończenia sezonu armator ten zapowiedział, że w ramach tegorocznego ostatniego rejsu pasażerom zostanie udostepniona możliwość pokonania bardzo nietypowej trasy. Katamaran wypłynie o godzinie 9:40 z Heraklionu i zawijając kolejno do portów Santorini, Ios, Naxos, Paros, Mykonos oraz Syros dotrze ostatecznie do Pireusu.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że od jakiegoś czasu niedostępne są także rejsy na wyspę Koufonissi. Jeśli więc w tej chwili jeszcze przebywacie w Makrygialos i chcielibyście zobaczyć tę wysepkę to jej zwiedzenie możliwe jest jedynie poprzez indywidualny rejs.

Gosia i Piotrek,  data_2019-10-11 19:44:45 2019-10-11 19:44:45
Średnia: 2.5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 2.5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10156526851387551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie  Wczoraj zaczęło przybywać ludzi na wyspie, dziś ( czwartek) przybyło wyraźnie więcej - przyjechali Grecy na święta. Zobaczymy na jak długo.
 Vai, zapraszam
gość PiotrWie  My lecieliśmy ( co prawda 10 kwietnia, więc 9 dni przed Wielkanocą ) z Aten na Paros i w samolocie było zdecydowanie poniżej połowy miejsc zajęte. Na dzień dzisiejszy jest bardzo mało ludzi - co nas bardzo cieszy. Ponieważ planujemy pozostać na Cykladach do 4 czerwca zobaczymy kiedy ilość turystów zacznie narastać.
 
 
 
gość zecia  Moussaka to greckie danie, które zawsze mnie urzeka swoim smakiem. Robię ją z bakłażanem, mieloną wołowiną, ziemniakami i kremowym beszamelem. Bakłażana smażę na oliwie, mięso doprawiam cynamonem i pomidorami – aromat roznosi się po kuchni. Układam warstwy i zapiekam, aż wierzch jest złocisty – wygląda jak z obrazka. Dla nas wrzucam odrobinę ostrej papryki – polski sznyt dla wyrazistości. (...)
CRETE Copyright © 2009-25 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera